Ostrowieczno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
648 001,04 PLN
Cena za m2
2 914,46 PLN
Powierzchnia
222,34 m2
Powierzchnia użytkowa
160 m2
Powierzchnia działki
6 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1992
Rynek
Wtórny
Numer oferty
386/4174/ODS

Opis nieruchomości

Atrakcyjna oferta!

Jeśli marzysz o komfortowym domu na działce o dużej powierzchni i przestrzeni, dodatkowo z widokiem na jezioro, gdzie znajdziesz "przystań" i wyciszysz się i wyhamujesz od dnia codziennego, wśród natury, bez sąsiedztwa, to właśnie oferta skłaniająca do przemyślenia.

Do sprzedaży dom w Ostrowiecznie, posadowiony centralnie na działce o powierzchni około 6000 m2 ( działka w trakcie wydzielenia ), na skraju wsi, z wjazdem z drogi asfaltowej na obszerny teren posiadłości obcującej tylko i wyłącznie z przyrodą, pozwalający na rozkoszowanie się śpiewem ptaków, szumem drzew.

Budynek z lat 90 - tych, o pow. całkowitej około 220 m2, parterowy, o rozłożystej bryle wkomponowanej idealnie w teren, osłonięty od frontu starodrzewiem, tył w sąsiedztwie jeziora.

ATUTY NIERUCHOMOSCI:
- duża powierzchnia działki zapewniająca pełną intymność
- teren odosobniony, brak sąsiedztwa, droga dojazdowa asfaltowa
- dom z dużym potencjałem, również jako dom dwóch generacji
- jakość budynku, elewacja w cegle klinkierowej
- bryła rozłożysta, z podziałem na część nocną oraz dzienną
- teren wokół budynku w kostce brukowej, działka zamknięta płotem
- stan budynku wewnątrz: do odświeżenia
- układ pomieszczeń: 5 pokoi, 2 łazienki, pralnia, garderoba
- częściowe umeblowanie, na korytarzu bardzo duża szafa wnękowa
- niskie koszty utrzymania, dom ekonomiczny ze względu na grubość muru
- okolica, dobry dojazd do Gostynia, Śremu, Poznania

Budynek wybudowany w technologii typu " Styromur", ściany dodatkowo obmurowane cegłą klinkierową, dach pokryty gontem papowym na papie i pełnym deskowaniu.

Dom z wyrażnym podziałem na strefę dzienną i nocną lub tez jako dom o przeznaczeniu dwurodzinnym ze względu na układ wnętrza pozwalają cy na swobodę w funkcjonowaniu, 2 łazienki, pokoje duże, przestronne, obszerny salon z wydzieloną częścią wypoczynkową z kominkiem, jadalnia, obok spora kuchnia, jeden z pokoi o powierzchni około 40 m2 z możliwością podziału na 2, sypialnia z garderobą, taras.Dom ogrzewany gazem ( butla z gazem ), obok domu drewutnia, taras z widokiem na jezioro, od ulicy okazały starodrzew osłaniający teren, dodatkowo d o frontu jak i z tyłu nasadzona duża ilość świerków, tworzących w przyszłości swoisty rodzaj terenu urozmaiconego i wzbogaconego o dodatkowe walory.

Posiadłość interesująca pod wieloma względami, idealna dla klientów poszukujących dużej przestrzeni zarówno wewnątrz jak i przed domem, obcujących z naturą, z dużym potencjałem adaptacji wnętrza jak i terenu wokół.

Cena 648 000,00 złotych!
Polecam i zapraszam na prezentację!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
bt.nowakowska@gmail.com
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej