Śrem

ul. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
798 000 PLN
Cena za m2
3 189,96 PLN
Powierzchnia
250,16 m2
Powierzchnia użytkowa
176,03 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
1
Typ domu
Segment środkowy
Rok budowy
1990
Rynek
Wtórny
Numer oferty
414/4174/ODS

Opis nieruchomości

Oferta interesująca pod inwestycję jak i dla zainteresowanych lokalem w pakiecie z mieszkaniem!

Sprzedam segment domu o statusie: lokal stanowiący odrębna nieruchomość z udziałem w gruncie, mieszczący się w budynku wielorodzinnym w kształcie litery "L" z wyodrębnionymi lokalami mieszkalnymi i handlowymi usytuowanymi przy ul. Piłsudskiego w Śremie.

Segment budynku wraz z parkingiem o pow. mieszkania 104 m2 + 72,03 m2 lokalu handlowo-usługowego, piwnica o pow. 74,13 oraz udział w gruncie.

Parter budynku stanowi lokal handlowo usługowy z dużą salą sprzedażową i witryną na całej długości ściany, obok pomieszczenie o pow. 12,38 m2, zaplecze socjalne oraz toaleta.

Na piętrze i poddaszu mieszkanie o pow. 104 m2 składające się z 2 poziomów: na 1 piętrze salon o pow. 30,1 m2, kuchnia ze spiżarnią oraz łazienka z wanną, na poddaszu wyodrębniono 3 sypialnie oraz łazienkę z prysznicem.

Stan lokalu handlowo - usługowego dobry, na posadzce marmur, ściany pokryte gładzią gipsową, szpachlowane, malowane, stolarka drewniana.
Mieszkanie - w stanie dobrym, ściany malowane, w 1 pokoju sufit w drewnie, na podłogach w pokojach panele, w 1 łazience na podłodze marmur.

Budynek wybudowany z cegły, grubość muru około 40 cm, elewacja z cegły klinkierowej, przed budynkiem parking, teren zielony, zadrzewiony, zadbany, miły dla oka, całość utrzymana w klimacie kamienicy, estetyczna, przyciągająca uwagę.

Ogrzewanie lokalu jak i mieszkania na gaz, 2 osobne piece
Nawierzchnia podwórza pokryta kostką brukową, teren zamknięty bramą, dostęp tylko dla mieszkańców budynku.

Oferta interesująca szczególnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą w połączeniu z mieszkaniem lub dla osób mających na celu wynajem lokalu jak i mieszkania.

Wejście do mieszkania od wewnątrz z lokalu jak i od podwórza, nie kolidujące z sąsiadami, zapewniające intymność.
Atrakcyjna lokalizacja, około 100 m do Rynku, lokal widoczny z głównej drogi prowadzącej do Rynku jak i do drugiej części Śremu, oddzielonej przez most.

Cena 798 000 zł do negocjacji!
Polecam i zapraszam na prezentację!
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej