Szymanowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
129 900 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia działki
1 299 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
43
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
153/4174/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działki budowlane od 1299 mkw do 1928 mkw w Szymanowie/k Śremu. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z dostępem do drogi publicznej- skrzynka z prądem na działce, woda oraz gaz realizowane będą w 2021 roku. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, pomiędzy jeziorem oraz zalewem. Niezwykły widok, sąsiedztwo natury stanowią o wyjątkowości działek. Cena 100 zł/mkw do negocjacji! Możliwość łączenia działek. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC!

Mapa

Kontakt

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

Telefon:
604638947
E-mail:
nowakowskifilip88@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej