Śrem

ul. Floriana Marciniaka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
415 000 PLN
Cena za m2
278,90 PLN
Powierzchnia działki
1 488 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
57
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
263/4174/OGS

Opis nieruchomości

Interesująca a zarazem jedyna w swojej formie jak i specyfice działka na sprzedaż!

Sprzedam działkę budowlaną usytuowaną przy krótkiej, bocznej ulicy Marciniaka ( prostopadła do ulicy Sikorskiego ) w Śremie.
Działka położona pomiędzy budynkami jednorodzinnymi, o kształcie prostokąta, w końcowej części w kształcie trapezu, o powierzchni 1488 m2, szerokości 26 m i długości 57 m, na terenie zróżnicowanym tj. płaskim do połowy działki i stopniowo obniżającym się w dół do końca działki.

Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz - do podłączenia do istniejących sieci, droga dojazdowa- kostka brukowa.


Dla w/w działki wydana Decyzja o warunkach zabudowy pozwalająca na budowę dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych o funkcji mieszkaniowej. Możliwość zmiany decyzji zgodnie z założeniami i wizją kupującego.
W/w decyzja przewiduje linię zabudowy w odległości 6,0 m od drogi ( dz. nr 848 ), łączną pow. zabudowy do 25,0 %, połacie dachowe- płaskie.

Aktualnie działka zabudowana w części od ulicy Marciniaka domem wolno stojącym w stanie - do kapitalnego remontu lub do wyburzenia oraz budynkiem gospodarczym znajdującym się za domem.

Ze względu na fakt istnienia działki w strefie ochrony konserwatorskiej, dla ochrony archeologicznego dziedzictwa kulturowego podczas prac ziemnych związanych z zabudowaniem bądż zagospodarowaniem w/w terenu należy prowadzić badania archeologiczne.

Działka specyficzna pod względem kształtu, rzeżby terenu jak i wyglądu ( aktualnie zadrzewiona i zarośnięta krzewami ).

W/w atuty to niewątpliwie walory świadczące o jej oryginalności, skłaniające do zainteresowania się tą ofertą, pozwalające na wybudowanie interesującego domu i w nietuzinkowy sposób zagospodarowania terenu.

Idealna lokalizacja, działka przy bocznej ulicy z szybkim dostępem do głównej ulicy, zapewniająca swobodę i intymność z jednoczesnym łatwym dojazdem do Centrum jak i każdej części miasta.

Cena sprzedaży uzależniona od tego czy Kupujący usunie budynek, czy przystąpi do zakupu terenu uporządkowanego, bez istniejącego domu.

Cena 415 000,00 złotych - z budynkiem do zburzenia
Cena 467 000,00 złotych - teren uporządkowany, czysty - bez budynku.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej