Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
449 000 PLN
Cena za m2
299,73 PLN
Powierzchnia działki
1 498 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
265/4174/OGS

Opis nieruchomości

Atrakcyjna lokalizacja!

Sprzedam działkę budowlaną w Piaskach k/Gostynia.

Działka usytuowana przy ul. Klonowej, na niewielkim wzniesieniu, ze spadem w stronę lasku, z panoramą na pola, łąki, granicząca z tylko z jednej strony z sąsiednią działką, jako ostatnia na przyjemnym dla oka, niewielkim osiedlu domów jednorodzinnych.

Dla w/w terenu istnieje MPZP przewidujący zabudowę jednorodzinną wolnostojącą oraz obiekty towarzyszące takie jak: o przeznaczeniu garażowo - usługowym na nieuciążliwe działalność, powierzchnia zabudowy do 250 m2, powierzchnia biologicznie czynna do 50 %, dach stromy dwuspadowy o połaciach symetrycznych pokryty dachówką ceramiczna czerwoną, odległość od drogi 5m.

Media: woda, prąd w działce, kanalizacja, droga dojazdowa w kostce brukowej.

Działka idealna dla poszukujących miejsca ustronnego, urokliwego ze względu na położenie, zapewniającego warunki do wypoczynku, delektowania się przyrodą, ciszą, spokojem, z jednocześnie łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.
W pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze handlowe.

Cena 449 000,00 złotych do negocjacji!
Polecam i zapraszam na prezentację!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej