Luciny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 999 000 PLN
Cena za m2
93,90 PLN
Powierzchnia działki
21 289 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
200
Długość działki (mb.)
100
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
250/4174/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Lucinach przy ul. Kościelnej 7.
Nieruchomość gruntowa o pow. 21 289 mkw zabudowana budynkiem z roku 2013 o pow. 100 mkw.

Park:
Wpisany do rejestru zabytków pod nr 2081/A w dniu 29 kwietnia 1986 roku
Folwark należał do klucza Mechlińskiego, w XVIII w. stanowił własność kolegium jezucikiego w Poznaniu. Wraz z Mechlinem należał do rodziny Watta Skrzydlewskich i w jego posiadaniu pozostał do II wojny światowej. Od 1946 r. majątek przeszedł na Skarb Państwa, następnie w 1947 r. uległ rozparcelowaniu a w 1949 r. na jego terenie utworzono RSP.
Park stanowi zadrzewienie celowe, złożone z wiekowych drzew oraz zadrzewienie wtórne. Na całej powierzchni parku drzewostan rozmieszczony jest nierównomiernie. Ciągnie się pasami wzdłuż granic działki. Części zabudowana oddzielona jest od części wschodniej parku skupiną z daglezji oraz młodymi samosiewami drzew robinii akacjowej oraz klonu polnego.
Największa atrakcja parku to starodrzew znajdujący się w północno-wschodniej działki. W tej właśnie lokalizacji znajduje się niezadrzewiona polana, na której miał powstać budynek mieszkalny.

Warunki zabudowy:
Dla gruntu została wydana decyzja o warunkach zabudowy oraz zgoda konserwatora zabytków na budowę budynku mieszkalnego o pow. 407 mkw.

Istniejące zabudowania:
1. Budynek murowany w technologii tradycyjnej, docieplony styropianem z dachem spadzistym pokrytym blachodachówką.
Powierzchnia ok. 100 mkw ( 3 pokoje, łazienka kuchnia, korytarz, weranda) taras o pow. ok 80mkw.

2. Garaż murowany- 8 stanowisk

3. Kurnik o pow. 14mkw z wolierą ok 60mkw

4. Staw o pow. 440 mkw

5. ZiemiankaInformacje dodatkowe:

Decyzja o WZ przewiduje możliwość zabudowy do ok 5% pow. parku. czyli ponad 1000mkw. Dodatkowo okoliczne zabudowania (zabudowa wielorodzinna, zabudowa szeregowa, bliźniacza) daje spore możliwości zmiany decyzji o WZ i uzyskania nowej na zabudowę np. deweloperską.

Wieś bardzo rozwojowa z prężnie działającym sołectwem i wieloma inicjatywami obywatelskimi. We wsi chodniki, oświetlenie, nowa nawierzchnia, plac zabaw, boisko, miejsce spotkań, siłownia. Bardzo dobra komunikacja do Czmonia- 3 minuty i do Kórnika-Poznania (30minut). Darmowa komunikacja miejsca, 2 przystanki autobusowe. Szkoła i przedszkole w Dąbrowie.


Cena 1 999 0000 zł do negocjacji!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC!

Mapa

Kontakt

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

Telefon:
604638947
E-mail:
filip@nieruchomoscinowakowscy.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej