Śrem

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
322,01 PLN
Powierzchnia działki
618 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
258/4174/OGS

Opis nieruchomości

Rewelacyjna lokalizacja!
Działka na sprzedaż w Śremie przy ul. Chełmońskiego!

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 607 m2 usytuowaną w zacisznym miejscu, znajdująca się pomiędzy budynkami, niewidoczną z głównej drogi.
Działka o nieregularnym kształcie, częściowo zadrzewiona, zabudowana budynkiem gospodarczym do zburzenia lub wykorzystania jako zaplecza na czas budowy.

Dla w/w terenu istnieje MPZP pozwalający na wybudowanie domu jednorodzinnego wolno stojącego o pow. zabudowy nie większej niż 30 % powierzchni działki, wysokości nie większej niż 10 m, o dachu stromym o kącie nachylenia od 22- 45 stopni.
Wszystkie media dostępne w działce sąsiedniej.
Droga dojazdowa z asfaltu, wjazd prowadzący przez boczna ulicę do nieruchomości.

Lokalizacja wymarzona dla klientów poszukujących kawałka gruntu w mieście z błyskawicznym dostępem do pełnej infrastruktury, z jednoczesnym zapewnieniem komfortu, spokoju, intymności.

Kształt jak i częściowe zadrzewienie to kusząca propozycja na wkomponowanie ciekawej bryły i wykorzystaniem pozostałego terenu na strefę relaksu.

Cena 199 000,00 złotych!
Polecam i zapraszam na prezentację!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej