Chrząstowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
74 340 PLN
Cena za m2
105 PLN
Powierzchnia działki
708 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
267/4174/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaz 4 działki budowlane w Chrząstowie ( tylko 7 km do Śremu)!

Sprzedam działki budowlane o pow. 715m2, 708m2, 1244 m2, 813 m2 położone w cichym, ustronnym miejscu we wsi Chrząstowo.

Do wyboru 2 działki skrajne o pow. 813 m2, 715 m2 i 2 środkowe, teren obejmujący działki: płaski, działki w kształcie prostokąta, media: prąd, woda w drodze, ścieki odprowadzane do zbiorników bezodpływowych, droga dojazdowa utwardzona, dostęp do drogi publicznej poprzez drogę wewnętrzną.

Dla w/w działek wydana Decyzja o warunkach zabudowy z wiodącą funkcją zabudowy mieszkaniowej, nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości 5m od drogi, wskażnik łącznej powierzchni zabudowy wszystkich budynków do powierzchni działki: do 20 %, szerokość elewacji frontowej: od 12-16 m, dach dwuspadowy o kącie nachylenia do 45 stopni.

Dojazd do działek z szosy poprzez drogę utwardzoną, szutrową, działki o odosobnionym położeniu, w miejscu sąsiadującym wyłącznie z nielicznymi domami jednorodzinnymi, z widokiem na pola, łąki, las.

Wieś o idealnej lokalizacji, blisko zarówno do Książa Wlkp. jak i Śremu, szybki dojazd do Poznania poprzez obwodnicę w Śremie, wieś zapewniająca przedszkole, szkołę, sklepy spożywcze oraz market Dino.

Miejsce interesujące zarówno pod budowę domu jednorodzinnego jak i zagospodarowania na wypady weekendowe, wokół cisza, spokój, warunki do wypoczynku i rekreacji.

Cena zróżnicowana w zależności od powierzchni działki tj. 105,00 zł/m2.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej