Śrem

ul. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Cena za m2
3 000 PLN
Powierzchnia
150 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1990
Numer oferty
48/4174/OLS

Opis nieruchomości

Sprzedam segment domu mieszczący się w budynku wielorodzinnym w kształcie litery "L" z wyodrębnionymi lokalami mieszkalnymi i handlowymi usytuowanymi przy ul. Piłsudskiego w Śremie.

Segment budynku wraz z parkingiem o pow. 68 mieszkania + 80 m2 lokalu handlowo-usługowego oraz udział w gruncie.

Na piętrze 2- pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką. Od frontu na parterze lokal handlowo-usługowy o powierzchni 80 m2 widoczny z drogi.

Budynek wybudowany z cegły, grubość muru około 40 cm, elewacja z cegły klinkierowej, przed budynkiem parking, zieleń, całość utrzymana w klimacie kamienicy, estetyczna, przyciągająca uwagę.

Do sprzedaży mieszkanie bez mebli.

Oferta interesująca szczególnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą z mieszkaniem lub dla osób mających na celu wynajem lokalu jak i mieszkania.

Stan budynku bardzo dobry , mieszkanie zadbane, lokal również, ogrzewanie gazowe. Wejście do mieszkania nie kolidujące z sąsiadami, zapewniające intymność. Atrakcyjna lokalizacja, około 100 m do Rynku.

Cena 550 000 zł do negocjacji!
Polecam i zapraszam na prezentację!
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej