Śrem

ul. Stefana Grota Roweckiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
219 000 PLN
Cena za m2
5 688,31 PLN
Powierzchnia
38,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Numer oferty
465/4174/OMS

Opis nieruchomości

Dobra lokalizacja! Mieszkanie położone blisko jeziora!

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku przy ul. S.G. Roweckiego.
Mieszkanie o pow. 38,5 m2, o statusie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez Kw.

Aktualnie 2 pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi mniejszy znajdujący się obok kuchni, co stwarza idealne warunki do połączenia i uzyskania większej otwartej przestrzeni w formie pokoju z aneksem kuchennym.
Duże okno w kuchni zapewniające dobre doświetlenie mieszkania, szczególnie po transformacji na pokój z aneksem kuchennym.
W korytarzu przy sypialni wnęka, idealna na zabudowanie dużą szafą.

Lokal wymagający kapitalnego remontu, podłogi w pokojach - mozaika parkietowa, okna drewniane do wymiany ( oprócz pokoju z wyjściem na balkon ).

Niskie koszty utrzymania mieszkania, mieszkanie środkowe, idealna lokalizacja szczególnie dla osób młodych z dziećmi ze względu na małą odległość do szkół ( Szkoła Podstawowa obok bloku ), przedszkoli, jeziora, plaży.

W pobliżu duży parking!

Czynsz obejmujący: wodę, ogrzewanie, eksploatację, bez prądu i gazu to 360,00 zł, wzrastający w zależności od liczby zamieszkiwanych osób.
Blok po termomodernizacji.

Cena 219,00 złotych!
Polecam i zapraszam na prezentację!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej