Śrem

ul. Leopolda Okulickiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
259 000 PLN
Cena za m2
5 395,83 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1979
Numer oferty
475/4174/OMS

Opis nieruchomości

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Jeziorany przy ul. Okulickiego ( część osiedla bliżej jeziora ).

Mieszkanie o statusie: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego ( bez założonej Kw ), położone na 4 piętrze, o pow. 48 m2, aktualnie 2 pokojowe, z osobną kuchnią, ale z możliwością połączenia z pokojem o pow. około 19m2 i uzyskania większe, otwartej przestrzeni. Pokój o pow. około 12 m2 to aktualnie pełniący funkcję sypialni, znajdujący się w tylnej części mieszkania tuż obok łazienki z toaletą. Z pokoju dziennego wyjście na balkon z widokiem na starodrzew stwarzający miły dla oka widok.

Standard mieszkania- dobry, na podłogach mozaika parkietowa w stanie wg normalnego zużycia, ściany tapetowane, wymienione drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, w korytarzu i kuchni płytki, łazienka do remontu.
Blok po termomodernizacji, do mieszkania przynależy piwnica o pow. około 3,5 m2.

Do sprzedaży mieszkanie umeblowane jak widać na zdjęciach (ewentualnie bez lodówek, pralki i szafki z łazienki ), w razie rezygnacji z wyposażenia mieszkania lokal zostanie opróżniony.
Czynsz zawierający opłatę za ogrzewanie, wodę, eksploatację to aktualnie 506,00 złotych.

Blok o bardzo dogodnej lokalizacji, blisko szkoły, przedszkola, jezioro, park, sieć handlowa.
Cena 259 000,00 złotych do min. negocjacji!

Polecam i zapraszam na prezentację!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kc!

Mapa

Kontakt

Beata Nowakowska

Beata Nowakowska

Telefon:
698 944 971
E-mail:
beata@nieruchomoscinowakowscy.pl
Numer licencji:
13356

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej