Robakowo

ul. Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
410 220 PLN
Cena za m2
6 000 PLN
Powierzchnia
68,37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2021
Numer oferty
435/4174/OMS

Opis nieruchomości

OSTATNIE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ!

Na sprzedaż mieszkania o pow. od 59 mkw do 73,92 mkw w Robakowsie/k Kórnika!
Mieszkania 2,3 oraz 4 pokojowe, bardzo ciekawy układ pomieszczeń pozostawiający spore możliwości aranżacyjne i adaptacyjne. W mieszkaniach na piętrze spore balkony (nawet do 11,92 mkw!)

UWAGA!
Do każdego z mieszkań komórka lokatorska (2,63 mkw) oraz 2 miejsca postojowe w cenie!

W skład inwestycji wchodzą aktualnie 2 budynki "A" i "B", budynki 3 kondygnacyjne ( parter, piętro 1 i piętro 2). Docelowo wybudowane zostaną jeszcze 2 budynki "C" i "D".

Osiedle ogrodzone z zagospodarowanymi terenami zielonymi, parkingami, oraz elementami małej architektury!

Wysoki standard wykonania zarówno budynków jak i poszczególnych lokali obejmujący m.in. obróbki blacharskie z blach tytan-cynk, wysokiej jakości tynk na elewacji, docieplenie ścian styropianem 20cm, fundamenty XPS, grubość 120 mm itd (szczegółowy wykaz i standard wykończenia dostępny u przedstawicieli firmy.

Idealna lokalizacja! Do przystanku autobusowego 3 min linie min. 511,512, 184! Inwestycja w niedalekim sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu s11! Idealne połączenie z Poznaniem- 10 min samochodem. Do Kórnika 5 min.
W okolicy sklepy, przedszkola, szkoła, tereny sprzyjające sportom i rekreacji!

Cena 6000 zł brutto wraz z udziałem w gruncie, 2 miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC!

Mapa

Kontakt

Filip Nowakowski

Filip Nowakowski

Telefon:
604638947
E-mail:
nowakowskifilip88@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Obrotu Nieruchomościami Beata Nowakowska z siedzibą przy Piłsudskiego 1, 63-100 Śrem (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres bt.nowakowska@gmail.com… czytaj więcej